Скъпи приятели, ЗА ВАС - 20% ОТСТЪПКА ЗА ВСИЧКИ КНИГИ, ГРАМОФОННИ ПЛОЧИ И КАРТИЧКИ, тези намаления не са видими във Вашата кошница, а ще се начисляват допълнително от администратор върху всички останали намаления. Пратките ще бъдат изпращани в срок с подсилени опаковки. Вижте повече ТУК.

Kito (3), The Cut (2), Cirkus Modern / Maskindans - Norsk Synth 1980-1988, 2009. 2xCD, Compilation, Digipak. Hommage Records ‎– HRCD001

Kito (3), The Cut (2), Cirkus Modern / Maskindans - Norsk Synth 1980-1988, 2009. 2xCD, Compilation, Digipak. Hommage Records ‎– HRCD001
Kito (3), The Cut (2), Cirkus Modern / Maskindans - Norsk Synth 1980-1988, 2009. 2xCD, Compilation, Digipak. Hommage Records ‎– HRCD001
Автор: Kito (3), The Cut (2), Cirkus Modern
Издател: Hommage Records
Година: 2009
Наличност: Изчерпан
Цена: 110,00 лв.
* Безплатна доставка при поръчка над 60 лв.
Направете заявка

Чисто нов, фабрично запечатан.

Музикален жанр и стил: Jazz, Rock,Jazz-Rock, Black Metal, Industrial, Avantgarde, Experimental

Media Condition: Mint 

Sleeve Condition: Mint 

Label and Cat#: Hommage Records ‎– HRCD001
Format: 2xCD, Compilation, Digipak.

Norway, 2009

 

Tracklist
1-1 –Kito (3) Dildo Drumbop
Bass – Nils Martin Brandvik
Vocals, Synthesizer, Sequenced By, Drums, Percussion – Kjell Tore Sandersen
Written-By – Sandersen*
4:06
1-2 –Cirkus Modern Besettelse
Drums – Ola Snortheim
Guitar – Jørn Christensen
Keyboards – Mari Wendelbo*
Producer – Cirkus Modern, Stefan Glaumann
Vocals – Helge Gaarder
Written-By – Cirkus Modern
4:24
1-3 –Clockwork Orange (3) Sensation Boys
Producer – Avnskog*, Dybdahl*
Synthesizer – Jan Berg
Synthesizer, Programmed By – Erik Avnskog
Synthesizer, Programmed By, Vocals – Tor Dybdahl
Written-By – Avnskog*, Dybdahl*
3:30
1-4 –Det Gylne Triangel Maskindans
Guitar – Terje Nilsen (2)
Producer – Torgrim Eggen, Volker Zibell
Synthesizer, Bass, Vocals – Ola Ødegård
Synthesizer, Vocals – Anders Sevaldson
Vocals [Guest] – Reidunn Lundgen*
3:36
1-5 –Beranek Pictures And Paintings
Producer – Beranek, Steinar Starholm
Synthesizer, Programmed By, Guitar, Vocals, Written-By – Beranek
3:38
1-6 –Johnny Yen Bodies In Motion
Drums [Digital Drums] – Lister
Producer – Yen*, Lister
Vocals, Synthesizer, Drum Programming [Drumatix] – Johnny Yen
2:44
1-7 –The Cut (2) Dance On Glass (7" Version)
Bass – Torgrim Eggen
Drums – Arne Lund
Percussion [Water Cymbal, Drum Stick] – Atle Pakush Gundersen*
Producer, Arranged By – The Cut (2)
Technician – Rolf Kjernet
Vocals, Synthesizer – Volker Zibell
Written-By – Zibell*
4:07
1-8 –E-Man (7) Jeg Er Moderne
Electronics – Geir Jenssen
Lyrics By – Roger Høyer
Vocals, Bass – Ragnar Larsen
Written-By – Geir Jenssen, Ragnar Larsen, Roger Høyer
4:00
1-9 –Bern Balders The Alter-Ego Effect
Vocals, Electronics, Piano, Producer, Written-By – Bern Balders
5:15
1-10 –Adrian Cox Aegina (Part 1)
Synthesizer, Producer – Adrian Cox
Written-By – Askild Hagen
4:06
1-11 –Ole I'Dole* Space, Action, Sex Og Blod
Producer – Ole A. Sørli
Synthesizer – Geir Bjørhovde
Technician – Rolf Kjernet
Vocals – Ole I'Dole*
Written-By – Bjørhovde*, Evenrud*
4:51
1-12 –Krim U Fra Min Drøm I Går
Synthesizer, Drum Programming – Tønnes Ingebrigtsen
Vocals, Synthesizer – Vidar Aam
Written-By, Recorded By – Aam*
2:20
1-13 –Bel Canto Flowerbeds
Mandolin, Synthesizer – Nils Johansen
Producer – Anneli Drecker, Geir Jenssen, Gilles Martin, Nils Johansen
Synthesizer, Programmed By – Geir Jenssen
Technician – Gilles Martin
Vocals, Producer – Anneli Drecker
Written-By – Anneli Drecker, Geir Jenssen, Nils Johansen
3:38
1-14 –Holy Toy Down In Japan (12" Version)
Bass, Vocals – Andrej Nebb*
Drums, Keyboards, Percussion – Sven Kalmar
Guitar, Keyboards, Percussion – Bjørn Sorknes
Producer – Andrej Nebb*, Bjørn Sorknes
Remix – Bjørn Sorknes
Technician – Audun Strype
Trumpet, Keyboards – Rolf Wallin
Written-By – Nebb*
3:49
1-15 –Boxbury Beat Thunder And Lightning
Arranged By – Boxbury Beat, Løvbak*
Bass, Programmed By – Einar Øverenget
Guitar, Synthesizer [Synth Guitar] – Kent Maurstad
Technician – Jan Egil Løvbak
Vocals, Programmed By – Helge Hellebust
Written-By – Øverenget*, Hellebust*, Maurstad*
3:50
1-16 –Famlende Forsøk Tror Nok Jeg Levde... Engang
Producer – Dave*
Synthesizer [Synth, Minisynth], Tape, Performer [Rhythms], Backing Vocals – Lumpy Davy
Vocals – Brt
Written-By – Jørgensen*, Ommundsen*
3:57
1-17 –ExLex (2)* Kast, Lek, Eventyr
Synthesizer – Eystein Hopland, Øyvind Aarlid
Vocals [Guest] – Aslak Nygren
3:20
1-18 –Grå Plastic (Live)
Drums [Snare], Performer [Rhythm Box] – Erik Lundeby
Synthesizer – Stig Sæterbakken
Vocals – Kjetil Korslund
Written-By – Sæterbakken*
3:54
1-19 –Ym:Stammen* Menneskene På Broene
Producer – Solberg*, Mathiesen*
Synthesizer [Casio Vl-1], Bass – Svein Solberg
Vocals, Drums, Banjo [Indian] – Trygve Mathiesen
Written-By – Mathiesen*
3:02
1-20 –Svart Klovn Knust Knekt
Technician, Producer – Trond Borge
Vocals, Bass, Synthesizer, Programmed By – Svenn Jakobsen
Written-By – Jakobsen*
2:34
1-21 –Bearburger With Two Mouths Biting
Synthesizer, Vocals, Producer, Recorded By, Producer – Bjørn Sorknes
Written-By – Sorknes*
4:37
2-1 –Ulf Knudsen Høstland
Mastered By – Lister
Mixed By – Thanasis Zlatanos, Ulf Knudsen
Vocals, Synthesizer, Programmed By, Producer – Ulf Knudsen
2:45
2-2 –Thorbjørn Grønning Europa
Technician – Bjørn Eie, Ola Selvær
Vocals, Synthesizer, Performer [Rhythm Machine], Producer – Thorbjørn Grønning
Written-By – Grønning*
4:59
2-3 –Vidar Og Gærne Pleide Å Våkne
Programmed By, Technician – Gærne
Synthesizer, Vocals – Vidar Aam
Written-By – Aam*
4:49
2-4 –Jørgen Knudsen Between Staying And Going
Instruments [Machines] – Jørgen Knudsen
Written-By – Knudsen*
1:51
2-5 –Brød & Sirkus Hvite Skygger
Bass – Ole Johan Lillegård*
Drums – Espen Holmberg
Guitar, Vocals – John Josephsen
Lyrics By – Thomas Robsahm
Mixed By – Gullovsen*, Thomas*
Music By – B & S*
Recorded By – Jan Harry Gullovsen
Synthesizer – Thomas Robsahm
3:16
2-6 –Downers December Rain
Guitar, Synthesizer – Geir Sinding
Producer – Avnskog*, Dybdahl*
Synthesizer [Guest], Programmed By [Guest] – Erik Avnskog
Technician – Avnskog*
Vocals, Guitar, Piano, Programmed By – Tor Dybdahl
Written-By – Sinding*, Dybdahl*
5:33
2-7 –Head Set Junta* Siste Tango
Producer – HSJ*
Synthesizer – Cool Kat (2), Thomas Robsahm
Vocals – Zetlitz*
Written-By – Robsahm*
4:00
2-8 –Den Tredje Generasjon Sterk Som
Bass – Anders Dybdwad
Drums – Asbjørn Langås
Guitar – Pål Mugaas
Lyrics By – Ekker*
Mixed By – Pål Mugaas
Music By – Den Tredje Generasjon
Other [Mentor] – Sveinung Hustveit
Producer – Den Tredje Generasjon
Synthesizer – Rolf Arne Corneliussen
Vocals, Synthesizer – Ivar Otto Ekker
2:10
2-9 –Fra Lippo Lippi Tap Dance For Scientists
Guitar – Bjørn Sorknes
Producer – Fra Lippo Lippi
Synthesizer, Programmed By – Morten Sjøberg, Rune Kristoffersen
Written-By – Sorknes*, Sjøberg*, Kristoffersen*
2:48
2-10 –Headcleaners (3) When Love Just Walks Away
Guitar, Backing Vocals – Cool Kat (2)
Producer – Kat*, Lump*
Synthesizer, Organ, Performer [Rhythms], Backing Vocals – Lumpy Davy
Vocals – Zetlitz*
Written-By – Bjørnsen, Jørgensen*
5:36
2-11 –Blue Mathue Perfect Pictures
Producer – Blue Mathue
Synthesizer, Programmed By, Backing Vocals – Pål Helmersen
Synthesizer, Programmed By, Vocals – Jan Berg
Written-By – Berg*, Helmersen*
4:27
2-12 –Jeg Falt Safe Ground
Producer – Jeg Falt
Strings, Bass, Guitar, Programmed By [Rhythm] – Gærne
Vocals, Percussion – "H"*
Written-By – Jørgensen*, Høyer*
3:36
2-13 –White Lord Jesus Showtime! (Live)
Producer, Mixed By – Cool Kat (2)
Synthesizer, Drum Programming [Drum Machine] – Thomas*
Vocals – Tristan Christ
Written-By – Skancke-Knutsen*, Thomas Robsahm
4:15
2-14 –Mørkelagt Bevegelse A Loss Of Memories
Mastered By – Lister
Synthesizer, Programmed By – Jan Olav Sjåvik
Vocals, Guitar – Ole Henrik Brekke
Written-By – Sjåvik*, Brekke*
3:18
2-15 –Horsemen Mr. Sunrise
Guitar, Strings, Synthesizer – Rune Annaniassen
Producer – Avnskog*, Harald Are Lund, Dybdahl*
Technician – Erik Avnskog
Vocals, Programmed By – Tor Dybdahl
Written-By – Annaniassen*, Dybdahl*
4:11
2-16 –El (3) Visshet
Guitar, Synthesizer, Drum Programming [Drum Machine] – Håkon Johnson
Producer – Generasjon?
Synthesizer – Stein Viem
Synthesizer, Bass, Vocals – Askild Hagen
Written-By – Hagen*, Johnson*
3:43
2-17 –3rd Man Oral Pleasure
Drums – Morten Sjøberg
Producer – 3rd Man
Synthesizer, Guitar, Vocals – Bjørn Sorknes
Written-By – Sorknes*, Sjøberg*
6:17
2-18 –Guttene Fra Gokkohjørnet Ikke Vær Redd
Producer – Lister
Synthesizer, Drum Programming [Drum Machine] – Stig Sæterbakken
Vocals – Kjetil Korslund
Written-By – Korslund*, Sæterbakken*
2:00
2-19 –Im Nebel Blind Ekstase
Drums – Morten Jackman
Guitar, Bass – Haakon Larsen
Producer – Im Nebel, Øyvind Vie
Sequenced By – Eystein Kvarven
Synthesizer [Roland String Synth] – Bengt Olav Hansen*
Technician – Øyvind Vie
Vocals, Guitar – Johnny Hazard Liadal*
Written-By – Larsen*
6:00
2-20 –PLX 15 Min Undertrykte Kjærlighet (?)
Producer – Remi Larsen
Synthesizer – Remi Langmo
Synthesizer, Cello – Jon Hveding
Written-By – Hveding*, Langmo*
2:28
Primis Player Placeholder

Направете заявка


Работи на OpenCart
Антикварна книжарница Алба София, книги, автографи, географски карти © 2021